Reference

Pronájem bytu 1kk ulice Riegrova

Na paní Evu Kasandovou, realitní specialistku ze společnosti Kontakt servis, jsem se obrátil s žádostí o zprostředkování pronájmu bytu v Českých Budějovicích. Rád bych ocenil její profesionální přístup s plným pracovním nasazením, ochotu a přímé neprodlené jednání. Součástí milé spolupráce byla i příprava veškerých dokumentů k pronájmu bytu. Děkuji. Jan Dvořák

Pronájem bytu Č.B. p. Gottfried

Rád bych poděkoval paní makléřce Evě Kasandové za výbornou spolupráci při pronájmu bytu v Českých Budějovicích. Zajistila inzerci, výběr nájemníka i veškeré smluvní podklady na vysoké profesionální úrovni. Spolupráce probíhala spolehlivě a v krátkých časových termínech. Její energický přístup mi vyhovoval. Budu se na ni obracet i v dalších činnostech s realitami.

Zdeněk Gottfried

Pronájem bytu Č.B.

Reference od nového nájemce:
"Se službami paní Evy Kasandové (tel. +420 739 294 235) jsem velmi spokojen, poskytuje služby rychle a flexibilně, s maximálním pochopením pro potřeby zákazníka.

Web https://evakasandova.cz/ je přehledný, s moderním designem. Oceňuji jeho user-friendly pojetí, intuitivní navigaci i rychlý přístup k požadovaným informacím. Za sebe mohu tyto služby jen doporučit."

Pronájem bytu 3+kk v Českém Krumlově

Děkujeme paní Evičce za úžasný a vstřícný přístup a neuvěřitelně rychlou komunikaci a zajištění potřebných náležitostí spojených s pronájmem bytu. Naprostá důvěra a spokojenost .

Děkujeme rozhodně z celého srdce doporučuji Irena D.

Pronájem bytu v Č.Budějovicích

Chtěl bych mockrát poděkovat Pani Kasandové za pronajmutí mého bytu v Č.Budějovicích.

Pronájem bytu 2+1 Emy Destinové

Se spoluprácí s paní Evou Kasandovou jsem byla velice spokojena. Vyhledala nám vhodného nájemce, pomohla nám vyřešit v krátké době připojku plynoměru od E-ONU, aby se pronájem mohl co nejdříve uskutečnit. Také připravila odpovídající smlouvu o pronájmu bytu. Tímto ji chci poděkovat za ochotu a spolupráci. S pozdravem Marie Harazímová

Hledání dvou bytů pro zaměstnance firmy

Pro firmu pana Pohořelického jsme dostali zadání najít dva nájemní byty a to v extrémně krátkém časovém termínu.

Pronájem pěkného bytu v klidné a žádané lokalitě J. Plachty v Č. Budějovicích

Pronájem velmi pěkného bytu 2+1, který se nacházel v klidné a žádané lokalitě J. Plachty v Č. Budějovicích. Pronajímat byty na podobném místě je nádhera.

Dlouhodobá spolupráce při pronájmech bytů a podnikatelských prostorů

Již déle spolupracuji s touto RK při pronajímaní mých bytů i podnikatelských prostorů. V poslední době hlavně s paní Evou Kasandovou…

* Jméno
* Email
* Telefon
* Váš vzkaz
 
Odesláním dotazu zároveň souhlasíte se zpracováním osobních údajů

 

Sdílet na sociálních sítích