Reprezentativní vila v širším centru města České Budějovice

prodáno
Celkem 27 fotografií, zobrazit všechny

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.


Částka:

Úrok:
%

Doba splácení:
let

Měs. splátka:
Prodejce:
realitní makléř: Michal Kubát
Michal Kubát
telefon: +420 732 122 525
michal.kubat@kontaktservis.cz
12 950 000 ,-
Popis nemovitosti:

V zastoupení majitele si Vám dovolujeme nabídnout reprezentativní kancelářské prostory ve dvoupatrové vile z třicátých let minulého století. Jedná se o dvoupodlažní dům s kompletním podsklepením o zastavěné ploše 100 m2, celkové podlahové ploše 216 m2 a dispozici 2 × 2+1. Jednotky mají samostatný přístup a proto se nabízí mnohostranné využití: dva byty, ordinace a byt, kompletní zázemí firmy, kanceláře a byt. Před domem je dostatek parkovacího stání s možností dalšího rozšíření. V tuto chvíli je dům využíván částečně pro bydlení a částečně pro komerční využití. Interiér lze rozdělit buď na čtyři kanceláře a dvě recepce, nebo až šest kanceláří a relaxační zónu pro zaměstnance.

V suterénu domu se nachází technická místnost s plynovým kotlem, relaxační místnosti s infrasaunou, se soláriem, vlastním WC a přípravou na sprchový kout.

V 1. patře je bytová jednotka zařízená ve zcela moderním stylu včetně všech spotřebičů (AEG), systému LOXONE a zabezpečení JABLOTRON. Přístavbou vznikla i prostorná koupelna se sprchovým koutem. Patro je kompletně klimatizováno.
V tomto patře lze mít dvě kanceláře a recepci, nebo tři kanceláře.

2. patro je zařízeno více ve stylu směřujícího k historii domu za využití moderních prvků. Na podlahách je využitá písková protihluková deska zamezující rušení komfortu spodního patra. V patře lze mít až tři kanceláře se samostatným vstupem.

Nemovitost prošla v posledních letech kompletní rekonstrukcí a to včetně všech rozvodů až na hranici pozemku, výměnou oken, podlah, střešní krytiny a veškerého vybavení. Jako střešní krytina byla využita pálená taška s glazurou a ze střechy je do suterénu zavedena příprava na solární panely.
Prozatím uvádíme energetickou náročnost budovy ve třídě G, oficiální PENB bude dodán.
Pro více informací, možnosti financování a prohlídku této lukrativní nemovitosti neváhejte kontaktovat makléře zakázky Michala Kubáta.

Konstrukce:
Smíšená
Stav objektu:
Po rekonstrukci
Umístění objektu:
Klidná část obce
Komunikace:
Asfaltová
Sklep:
Ne
Balkon:
Ne
Parkování:
počet: 1
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
48° 58' 23.216"N, 14° 29' 37.688"E
* Jméno * E-mail
* Telefon * Město
 
 
 
Sdílet na sociálních sítích