Nabízíme ke koupi stavební pozemek - Lišov, okres České Budějovice

Celkem 7 fotografií, zobrazit všechny

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.


Částka:

Úrok:
%

Doba splácení:
let

Měs. splátka:
Prodejce:
Tomáš Malina
telefon: +420 733 664 509
tomas.malina@kontaktservis.cz
3 129 000 ,-
Popis nemovitosti:

V zastoupení klienta Vám nabízíme jedinečnou možnost zakoupení stavebního pozemku pro Váš nový domov v klidné oblasti Lišova – Hůrky. Tento rovinatý pozemek o ploše 1200 m2 se nachází v malebném prostředí. Na hranici pozemku je přípojka el. energie a vodovodní síť. Obec je bez kanalizace, musí být řešena vlastní ČOV nebo septikem. Přímý přístup na pozemek je z místní asfaltové komunikace. Vesnice s obecním hostincem je pouhé 3 km od centra Lišova, kde je zajištěna veškerá občanská vybavenost.
Díky brzkému dokončení obchvatu Lišova bude rychlejší a pohodlnější dostupnost jak do Českých Budějovic, tak k napojení na dálnici D3. Tato lokalita je ideální pro ty, kteří hledají klidné místo pro své nové bydlení, ale zároveň chtějí mít veškeré potřebné služby a dopravní dostupnost na dosah ruky. Nezmeškejte tuto skvělou příležitost k vytvoření svého vysněného domova ve středu přírody s veškerým komfortem moderního bydlení.

Pro doplňující informace, prohlídku parcely či možnosti financování se obraťte na makléře této zakázky.

Komunikace:
Asfaltová
Sklep:
Ne
Balkon:
Ne
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
49° 02' 5.182"N, 14° 37' 48.546"E
* Jméno * E-mail
* Telefon * Město
 
 
 
Sdílet na sociálních sítích